
Opis izdelkov
Elektronski sklop GE 6234BP10920 (IC660EBD120) je osnovni sklop tiskanega vezja, zasnovan za uporabo v platformah za avtomatizacijo GE. Zagotavlja bistveno povezovanje signalov med hrbtno ploščo sistema in perifernimi V/I moduli, s čimer zagotavlja stabilen pretok podatkov in pogojene signalne poti znotraj PLC in porazdeljenih krmilnih okolij.
Ta sklop je izdelan tako, da prenese industrijske električne obremenitve in podpira zanesljivo delovanje v celotni proizvodnji in aplikacijah za avtomatizacijo procesov.
Značilnosti
- Osrednje elektronsko vmesniško vezje, ki podpira hrbtno ploščo-z-V/I komunikacijo s stabilnim prilagajanjem signala
- Električna zasnova, optimizirana za zmanjšanje industrijskega hrupa in prehodnih učinkov obremenitve
- Dvojna združljivost z V/I arhitekturami Series 90-30 in PACSystems za prilagodljivost uvajanja
- Robustna postavitev komponent, zasnovana za neprekinjeno industrijsko uporabo
- Podpira dosledno komunikacijo na ravni-logike med porazdeljenimi V/I elementi
- Modularni format sestavljanja omogoča učinkovito zamenjavo in vzdrževanje
Funkcionalna vloga in sistemski položaj
Ta elektronski sklop, nameščen v PLC ali V/I omaro, deluje kot osrednji most med sistemskim komunikacijskim vodilom in povezanimi vhodno/izhodnimi moduli. Usmerja in usmerja diskretne in analogne signale, ohranja celovitost komunikacije in prispeva k splošni odzivnosti in stabilnosti sistema.
Področja uporabe/tipični primeri uporabe
- Osrednje PLC omarice in V/I nosilni sklopi
- Sistemi za avtomatizacijo proizvodnje, ki zahtevajo zanesljiv vmesnik hrbtne plošče
- V/I omrežja za nadzor procesov v industrijskih objektih
- Nadgradnje za starejše platforme GE PLC
- Instalacije plošč in omaric, ki premostijo V/I module za krmiljenje logike
Tabela parametrov
| Parameter | Specifikacija |
|---|---|
| Funkcija sestavljanja | Vmesnik hrbtne plošče in kondicioniranje signala |
| Podprti sistemi | GE serija 90-30, V/I PACSystems |
| Signalna pot | Diskretni in analogni V/I vmesniki |
| Mesto namestitve | PLC stojalo ali V/I nosilna enota |
| Vir napajanja | Priložena hrbtna plošča |
| Delovna napetost | Na hrbtno ploščo gostiteljskega sistema |
| Poraba energije | Odvisno od povezane V/I obremenitve |
| Delovna temperatura | 0 stopinj do +60 stopinj |
| Temperatura shranjevanja | –40 stopinj do +85 stopinj |
| Relativna vlažnost | 5 % – 95 % brez-kondenzacije |
| Fizična montaža | Reža za stojalo ali nosilec |
| Toleranca na hrup | Industrijska električna odpornost- |
| Dostopnost vzdrževanja | Sprednji del, ki ga je mogoče servisirati / zamenjava-modula |
Kontaktni podatki
Za ceno, razpoložljivost ali tehnično posvetovanje v zvezi s tem modelom se obrnite na našo prodajno ekipo:
【Vodja prodaje】
Srebrna
【WhatsApp】
+86-18020714492

【E-pošta】
sales1@askplc.com
【WeChat】
+86-18020714492
pogosta vprašanja
V1: Kakšno funkcijo opravlja sklop 6234BP10920 / IC660EBD120?
Zagotavlja osnovni elektronski vmesnik med hrbtno ploščo krmilnega sistema in V/I moduli.
V2: S katerimi avtomatizacijskimi sistemi je združljiv?
Združljiv je z V/I platformami GE Series 90-30 in PACSystems.
V3: Ali je ta sklop primeren za industrijska okolja?
Da, izdelan je z industrijsko električno odpornostjo in stabilnostjo za neprekinjeno delovanje.
V4: Kako je običajno nameščen?
Sklop se namesti v omaro PLC ali nosilno enoto V/I in je povezan s hrbtno ploščo sistema.
V5: Ali podpira diskretni in analogni V/I?
Da, pogojuje in usmerja diskretne in analogne signale znotraj sistemske arhitekture.
NAŠA ZALOGA
WOODWARD 5501-376
WOODWARD 5501-1432
WOODWARD 5500-577
WOODWARD 5466-355
WOODWARD 5466-353
WOODWARD 5463-581
WOODWARD 5463-473
WOODWARD 5462-948
WOODWARD 5462-916
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 9905-968
WOODWARD 8516-085
WOODWARD 8444-1002
WOODWARD UMT1 UMT145B A3 LR20523
WOODWARD SA1509-24
WOODWARD LS-5 8440-1946
... ... ...(VEČ)
Priljubljena oznake: general electric 6234bp10920 ic660ebd120 elektronski sklop, Kitajska general electric 6234bp10920 ic660ebd120 elektronski sklop proizvajalci, dobavitelji

