GENERAL ELECTRIC 6234BP10920 IC660EBD120 elektronski sklop

GENERAL ELECTRIC 6234BP10920 IC660EBD120 elektronski sklop

— Št. dela: 6234BP10920 / IC660EBD120
— Proizvajalec: General Electric (GE)
— Kategorija predmeta: Elektronski sklop
— Veljavni sistem: GE Series 90-30 / V/I ogrodje PACSystems
— Stanje dobave: na voljo
— Izvor: ZDA
— Vodja prodaje: Srebrna
— E-pošta: sales1@askplc.com
— Telefon (WhatsApp): +86-18020714492
— WeChat: +86-18020714492
Pošlji povpraševanje
Opis

 

product-456-307

 

Opis izdelkov

Elektronski sklop GE 6234BP10920 (IC660EBD120) je osnovni sklop tiskanega vezja, zasnovan za uporabo v platformah za avtomatizacijo GE. Zagotavlja bistveno povezovanje signalov med hrbtno ploščo sistema in perifernimi V/I moduli, s čimer zagotavlja stabilen pretok podatkov in pogojene signalne poti znotraj PLC in porazdeljenih krmilnih okolij.

Ta sklop je izdelan tako, da prenese industrijske električne obremenitve in podpira zanesljivo delovanje v celotni proizvodnji in aplikacijah za avtomatizacijo procesov.

 

 

Značilnosti

 

- Osrednje elektronsko vmesniško vezje, ki podpira hrbtno ploščo-z-V/I komunikacijo s stabilnim prilagajanjem signala

- Električna zasnova, optimizirana za zmanjšanje industrijskega hrupa in prehodnih učinkov obremenitve

- Dvojna združljivost z V/I arhitekturami Series 90-30 in PACSystems za prilagodljivost uvajanja

- Robustna postavitev komponent, zasnovana za neprekinjeno industrijsko uporabo

- Podpira dosledno komunikacijo na ravni-logike med porazdeljenimi V/I elementi

- Modularni format sestavljanja omogoča učinkovito zamenjavo in vzdrževanje

 

Funkcionalna vloga in sistemski položaj

 

Ta elektronski sklop, nameščen v PLC ali V/I omaro, deluje kot osrednji most med sistemskim komunikacijskim vodilom in povezanimi vhodno/izhodnimi moduli. Usmerja in usmerja diskretne in analogne signale, ohranja celovitost komunikacije in prispeva k splošni odzivnosti in stabilnosti sistema.

 

Področja uporabe/tipični primeri uporabe

 

  • Osrednje PLC omarice in V/I nosilni sklopi
  • Sistemi za avtomatizacijo proizvodnje, ki zahtevajo zanesljiv vmesnik hrbtne plošče
  • V/I omrežja za nadzor procesov v industrijskih objektih
  • Nadgradnje za starejše platforme GE PLC
  • Instalacije plošč in omaric, ki premostijo V/I module za krmiljenje logike

 

Tabela parametrov

 

Parameter Specifikacija
Funkcija sestavljanja Vmesnik hrbtne plošče in kondicioniranje signala
Podprti sistemi GE serija 90-30, V/I PACSystems
Signalna pot Diskretni in analogni V/I vmesniki
Mesto namestitve PLC stojalo ali V/I nosilna enota
Vir napajanja Priložena hrbtna plošča
Delovna napetost Na hrbtno ploščo gostiteljskega sistema
Poraba energije Odvisno od povezane V/I obremenitve
Delovna temperatura 0 stopinj do +60 stopinj
Temperatura shranjevanja –40 stopinj do +85 stopinj
Relativna vlažnost 5 % – 95 % brez-kondenzacije
Fizična montaža Reža za stojalo ali nosilec
Toleranca na hrup Industrijska električna odpornost-
Dostopnost vzdrževanja Sprednji del, ki ga je mogoče servisirati / zamenjava-modula

Kontaktni podatki

 

Za ceno, razpoložljivost ali tehnično posvetovanje v zvezi s tem modelom se obrnite na našo prodajno ekipo:

 

【Vodja prodaje】

 

Srebrna

 

【WhatsApp】

+86-18020714492

product-900-500
 

【E-pošta】

sales1@askplc.com

 

【WeChat】

+86-18020714492

 

 pogosta vprašanja

 

V1: Kakšno funkcijo opravlja sklop 6234BP10920 / IC660EBD120?
Zagotavlja osnovni elektronski vmesnik med hrbtno ploščo krmilnega sistema in V/I moduli.

V2: S katerimi avtomatizacijskimi sistemi je združljiv?
Združljiv je z V/I platformami GE Series 90-30 in PACSystems.

V3: Ali je ta sklop primeren za industrijska okolja?
Da, izdelan je z industrijsko električno odpornostjo in stabilnostjo za neprekinjeno delovanje.

V4: Kako je običajno nameščen?
Sklop se namesti v omaro PLC ali nosilno enoto V/I in je povezan s hrbtno ploščo sistema.

V5: Ali podpira diskretni in analogni V/I?
Da, pogojuje in usmerja diskretne in analogne signale znotraj sistemske arhitekture.

 

NAŠA ZALOGA

WOODWARD 5501-376
WOODWARD 5501-1432
WOODWARD 5500-577
WOODWARD 5466-355
WOODWARD 5466-353
WOODWARD 5463-581
WOODWARD 5463-473
WOODWARD 5462-948
WOODWARD 5462-916
WOODWARD 9907-164
WOODWARD 9905-968
WOODWARD 8516-085
WOODWARD 8444-1002
WOODWARD UMT1 UMT145B A3 LR20523
WOODWARD SA1509-24
WOODWARD LS-5 8440-1946

... ... ...(VEČ)

 

Priljubljena oznake: general electric 6234bp10920 ic660ebd120 elektronski sklop, Kitajska general electric 6234bp10920 ic660ebd120 elektronski sklop proizvajalci, dobavitelji

Pošlji povpraševanje